PROGRAM PARTNERSKI

Zarejestruj sie za darmo

Dołączyć i zarabiać może każdy! Wystarczy zalogować się do serwisu KurierMix.pl (lub wcześniej założyć konto), przejść do Panelu Klienta i zaakceptować regulamin dostępny w zakładce "Program Partnerski". Od tego momentu wygenerowany zostanie automatycznie Twój kod partnera oraz predefiniowane kreacje reklamowe, z których od razu możesz zacząć korzystać. Nie wahaj się, to nic nie kosztuje a do tego jest proste i skuteczne!

Promuj nasz serwis i usługi

Do dyspozycji masz link partnerski (link do serwisu KurierMix.pl z Twoim identyfikatorem partnera) lub gotowe kreacje reklamowe. Wystarczy, że klient wejdzie przez Twój link na serwis KurierMix.pl, a następnie złoży i opłaci zamówienie, za które system naliczy Ci odpowiednią prowizję.

Zarabiaj aż 7% od zamówienia

Zarabiasz siedem procent wartości każdego zamówienia złożonego przez pozyskanego przez Ciebie klienta przez okres 3 miesięcy. Po tym okresie nic nie stoi na przeszkodzie, aby ten Klient znowu kliknął Twój link partnerski i zarabiał dla Ciebie przez kolejne 3 miesiące.

Wypłacaj kasę

Zgromadzone wirtualne punkty w każdej chwili możesz zamienić na realne pieniądze. Wystarczy, że uzbierasz 50 zł i zlecisz wypłatę!